چرا بیشتر جوانان ترجیح می دهند که مجرد باشند و ازدواج نکنند؟

چرا بیشتر جوانان ترجیح می دهند که مجرد باشند و ازدواج نکنند؟

بالا رفتن سرن ازدواج، مجرد ماندن دختران و پسران جوان در کشور چه دلایلی دارد؟ چرا بیشتر جوانان میلی به ازدواج ندارند و زندگی تشکیل نمی دهند؟

 

دسته ها : ازدواج
شنبه بیستم 3 1396

با تلگرام بازی رابطه شما به طلاق نکشد!

تلگرام

سال های پیش هنوز استفاده از موبایل های هوشمند فراگیر نشده بود و آن وقت ها خانواده ها بیشتر در کنار هم وقت می گذاشتند.زن و شوهرها بیشتر در کنار هم بودند و بیشتر با فرزندانشان بازی می کردند.تلفن های هوشمند به دلیل امکانات جذابی که دارند جزیی از زندگی بشر شده اند و کنار گذاشتن این وسیله به راحتی ممکن نیست.

دسته ها : طلاق
جمعه نوزدهم 3 1396

خانم ها هنگام رابطه جنسی با این موارد فکر خود را مشغول نکنید!

خانم ها هنگام رابطه جنسی با این موارد فکر خود را مشغول نکنید!

بعضی از خانم ها هنگام رابطه جنسی فکرهای متفرقه می کنند و باعث می شود خودشان و شریکشان از سکس لذتی نبرند.

خانم ها هنگام رابطه جنسی به چه چیزهایی نباید فکر بکنند؟

 

حتی اگر رابطه جنسی فعالیتی مناسب باشد، تقریبا غیرممکن است حین رابطه جنسی مغزتان را خاموش کنید. بسیاری از زن  و شوهرها هنگام رابطه  جنسی ممکن است به کل اتفاقهایی که در طول روز برایشان افتاده فکر کنند یا حتی این کار را برای رهایی از استرسی که سرکار داشته اند انجام دهند. اما خوشبختانه ترفندهای مفیدی مانند تمرکز بر رابطه و صحبت با یکدیگر میتواند سرتان را گرم کند، اما در مورد خانم ها این احتمال هم وجود دارد که هنگام رابطه جنسی به موارد خاصی فکر کنند.

دسته ها :
جمعه نوزدهم 3 1396

آقایان برای انتخاب همسر به این نکات توجه کنند

انتخاب همسر

آقایانی که قصد ازدواج کردن و تشکیل زندگی دارند، برای همسر به این نکات توجه کنند

زندگی همیشه ما رو بر سر دو راهی انتخاب قرار می‌ده، هر چقدر هم بخواهیم که از تصمیم گیری و انتخاب فرار کنیم، باز هم یک جا بالاخره مجبور به انتخاب کردن می شویم و باید تصمیم نهایی رو بگیریم. انتخاب کردن یا نکردن یک چیز می تونه همیشه خیلی سخت باشه و انرژی روانی زیادی رو از ما بگیره.

دسته ها :
چهارشنبه هفدهم 3 1396

اشتباهاتی که باعث شکست در ازدواج می شوند

اشتباه ازدواج

این اشتباهات را مرتکب نشوید چون باعث طلاق می شوند

هر فردی برای ازدواج معیارها و ملاک‌هایی دارد که به گمان خودش منطقی و اصولی است، اما حقیقت این است که حتی منطقی‌ترین ملاک‌های ازدواج هم ممکن است با تصورات اشتباه و باورهای نادرست ترکیب شود و چشم‌ها را روی حقایق ببندد.

دسته ها :
چهارشنبه هفدهم 3 1396

دلایل خوب و بد برای ازدواج کردن

دلایل خوب و بد برای ازدواج کردن

هر شخص با ازدواج کردن قصد دارد به هدفی برسد که باید مراقب باشیم که دلیل ازدواج کردن ما چیست. باعصی از  دلایل ازدواج کردن اصلا  مناسب نیستند و اثرات منفی بر زندگی زناشویی دارند.

دسته ها :
يکشنبه جهاردهم 3 1396

سوالات جنسی را چگونه از خواستگار بپرسیم؟

چگونه سوالات جنسی خود را در خواستگاری بپرسیم؟

از خواستگار خجالت نکشید و براحتی سوال های خود را بویژه سوال های جنسی را از وی بپرسید زیرا وی قرار است شریک زندگی شما شود و سال ها در کنار شما باشد. بدون داشتن رودربایستی بهتر است در مورد مسائل جنسی از خواستگار سوال کنید. البته مطرح کردن این سوال ها شرایط خاصی دارد.

دسته ها :
يکشنبه جهاردهم 3 1396
X